Print

Potřebuji nastavit synchronizaci e-mailů do Praetora

Jedná se o prémiovou funkci zpoplatněnou částkou dle ceníku níže.

K zapnutí importu e-mailů potřebujeme, abyste nám dodali:

– nejlépe samostatnou e-mailovou schránku, ze které se mají e-maily importovat, tu zřídíte sami (např. praetoremail@advokatnikancelar.cz). Všechny zprávy z této schránky se následně promítnou do systému Praetor.

– IMAP přístup ke zmíněné e-mailové schránce (adresa serveru, port, SSL (ano/ne), login, heslo). Tyto údaje by Vám měl poskytnout Váš IT správce nebo poskytovatel e-mailové schránky/domény.

– seznam domén (tj. část e-mailové adresy za zavináčem) e-mailů, které se používají výhradně pro potřeby AK (např. advokat.cz). Zprávy adresované na e-mail z těchto domén budou označené jako příchozí. Pokud kancelář takovou doménu nemá, pro identifikaci se použijí e-mailové adresy nastavené u jednotlivých uživatelů v Praetoru.

Jak to poté funguje?

Poté tuto e-mailovou adresu píšete vždy do kopie, nebo skryté kopie e-mailů. Praetor tedy funguje jako e-mailová schránka pro e-maily z vybrané adresy.

Do předmětu e-mailu (mimo běžného textu) napište ideálně i spisovou značku. Tak se Vám daný email automaticky spáruje se spisem. To je možné snadno v přehledu pošty udělat i dodatečně manuálně.

Aktuální ceník najdete zde: Dokumenty ke stažení | Praetor Knowledge Base (praetoris.cz)

Předchozí Podle čeho se nabízí adresáti (odesílatelé) v poště?
Následující Potřebuji synchronizaci kalendáře s Praetorem (Google)